Hakkımda

Merhaba ben Hasan AKYOL

Sizlere denenmiş ve inanılmaz başarıya ulaşılmış gerçek hayat hikayemi anlatmak istiyorum. Bundan 15 yıl önce kroner kalp rahatsızlığından hastaneye yattım. Damarlarımda %85, %80 ve %70 tıkanıklık vardı. 3 tane stent takıldı. Bir poşet ilaçla hayata tutunmaya çalıştım. Ağrılarım devam etti. Halsizlik, yorgunluk, bıkkınlık vardı. Her 3 ayda bir kroner yoğun bakımda yatıyordum, 2012 yılına kadar yani 5 yıl önceye kadar. 11 kere anjiyo oldum. Gitmediğim hastane kalmadı.

En son İzmir Fuarı'nda bir Prof. Dr. dikkatimi çekti, tanıtım yapıyordu, dinledim, tarifini aldım. 2 şişe de hazır yapılmış aldım, kullanmaya başladım. Kendimde bir değişiklik gördüm. Kürü kendim hazırlamaya başladım. İlk denemelerde olmadı fakat daha sonra kıvamını tutturdum. O gün bugündür yaparım, yılda 2 seans içerim. 4 yıldır ilaç kullanmıyorum. 47 yaşımdayım, yeniden doğmuş gibiyim. Merdivenleri koşarak çıkıyorum. Ben bu küre Allah'ın mucize bir karışımı diyorum.

Benim tarifimle yapıp, düzenli kullanan herkes faydasını hissedecektir. Bana 0(532) 592 32 36 nolu telefondan ulaşarak hazır yapılmış da temin edebilirsiniz.